همواره با رشد و توسعه فناوری در دنیای دیجیتال، گروه {دیجی 2806 } با هدف ارائه خدمات مطمئن و ارزان در حوزه تأمین لوازم یدکی خودرو  آغاز به کار کرده است . این مجموعه که توسط جمعی از متخصصان مهندسی مکانیک ، تأمین کنندگان باتجربه بازار داخلی و خارجی و خبرگان دنیای دیجیتال تشکیل شده است ، سال‌ها از نزدیک با مسائل مختلف این حوزه دست و پنجه نرم کرده و شاهد دغدغه‌ها و مشکلات مردم در تأمین لوازم یدکی به عنوان یکی از اساسی‌ترین نیازهای هر خودرو بوده است هستیم .

1* شفاف نبودن قیمت‌ها

2* نبود راهکارهای بنیادین در تشخیص اصالت کالا

3* کمبود دانش و جزئیات فنی در خصوص هر قطعه

از جمله این مسائل و مشکلات هستند .

DIGI2806

امروزه با توجه به کم بودن  زمان فراغت و وجود دغدغه‌های اساسی در زندگی روزمره افراد ، ارزش افزوده ارائه خدمات دیجیتال در بستر وب بر کسی پوشیده نیست . لذا در «دیجی 2806 » به ‌عنوان متخصصان باتجربه حوزه کاری خود گرد هم آمدیم تا به بهترین شکل ممکن دغدغه‌های موجود را کاهش داده و فصل جدیدی را در ارائه ی خدمات آنلاین در حوزه خودرو رقم بزنیم .

در «دیجی 2806» با تأمین قطعات و لوازم یدکی از نمایندگان رسمی و بالادستی بازار، قطعات یدکی با قیمتی ارزان‌تر در اختیار مصرف کننده قرار می‌گیرد. شفافیت فرآیند خرید، امکان پرداخت در محل ، ارسال سریع و سایرخدمات ما باعث شده است تا خدمات مدنظر سریع‌تر و با اطمینان بیشتری نسبت به خدمات بازار سنتی در اختیار مشتری  نهایی قرار گیرد.

ارائه اطلاعات تخصصی در خصوص خودروها و قطعات مختلف به تفکیک برندهای داخلی و خارجی، از جمله خدماتی است که باعث می‌شود ضمن افزایش دانش فنی در تمام سطوح جامعه، شما خریدهای خود را با اطمینان بالاتر انجام دهید.

هرچند در «دیجی 2806» کوشیده ایم بهترین‌ها را به آسان ترین و شفاف‌ترین شکل ممکن ارائه دهیم ولی همواره منتظر شنیدن پیشنهادات شما کاربران عزیز جهت ارتقا و بهبود ارائه خدمات در بخش‌های مختلف هستیم .

DIGI2806